Zasady korzystania z Forum

Rejestrując się na Forum Bocianybolec.pl:
akceptujesz zasady regulaminu oraz zobowiązujesz się szanować zasady współżycia społecznego.


1/ Jest to Forum, na którym tematem podstawowym i najważniejszym są bociany, a więc obserwacja ich gniazd oraz wymiana informacji dotyczących tych pięknych ptaków.

2/ Tematem dodatkowym są obserwacje i dyskusje o innych ptakach, a także dzielenie się informacjami i przemyśleniami z zakresu przyrody i ekologii.

3/ Dopuszczalne są również tematy nie związane z przyrodą i ekologią, jeżeli są one interesujące dla pozostałych użytkowników i zaakceptowane przez administrację.

4/ Aby czytać forum, a szczególnie jego podstawowy temat, dotyczacy bocianów, nie jest wymagana rejestracja. Każdy rejestrujący się na Forum podejmuje decyzję o aktywnym uczestnictwie zgodnie z regulaminem Forum. Konta nieaktywne powyżej 9 miesięcy mogą być usunięte.

5/ Piszemy zgodnie z danym tematem i nie zamieszczamy spamu.

6/ Prosimy o nie używanie koloru CZERWONEGO i kolorów odcieniem podobnych do czerwonego. Tego koloru używają WYŁĄCZNIE moderatorzy i administratorzy Forum.

7/ W tematach, przy których jest termin "Obserwacje", prosimy o zwracanie uwagi na poprzedni post, aby uniknąć codziennego wklejania zdjęć nic nie wnoszących do obserwacji. Prosimy również o nie zamieszczanie postów komplementujących.

8/ Prosimy o nie zamieszczanie w postach samych linków. Post powinien zawierać opis, czego dotyczy załączony link. Linki bez opisu będą traktowane jako spamy i usuwane.

9/ Treści zapisane na Forum w postaci zdjęć i filmików stają się integralną częścią bazy Forum. Każdy Forumowicz publikuje swoje posty dobrowolnie.

10/ Każdy Forumowicz publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Forumowiczów na łamach Forum.

11/ Wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników muszą być estetyczne i czytelne. Wszelkie przejawy braku kultury (wulgaryzmy, prowokowanie do kłótni, obrażanie etc.) będą karane banem.

12/ Na Forum nie ma miejsca na wszelkie prywatne animozje, zachowania agresywne i prowokacyjne. Kierujemy się zasadami :arrow: netykiety.

13/ Zabroniona jest wszelka reklama agencji towarzyskich, napojów alkoholowych oraz wyrobów nikotynowych, a także firm oferujących powyższe towary i usługi. Zabrania się umieszczania linków do stron o tematyce erotycznej.

14/ Treści sprzeczne z prawem, regulaminem forum lub ideą działania forum będą usuwane przez administratorów lub moderatorów, podobnie jak treści naruszające prawo i dobra osób trzecich.

15/ Administratorzy i moderatorzy Forum czuwają nad porządkiem. Do nich też należy ostateczna interpretacja przepisów regulaminu.

Kontakt w sprawach forum: info@klekusiowo.pl