Bocian Ana z Tomaszowa 2013 / sezon III

Re: Bocian Ana z Tomaszowa 2013

Postautor: Grafika » 25 lip 2013, 15:59

.
Młody bocianek jest coraz większy, coraz silniejszy ... zmienia upierzenie i swoje menu na bardziej dorosłe.
Dzisiaj sprawnie poradził sobie z nornicą. :)

.................... Obrazek

................................................................ > Filmik <
.
Awatar użytkownika
Grafika

Postautor: Grafika » 26 lip 2013, 20:20

.
Późnym wieczorem, gdy się nieco ochłodziło, Ana przystąpiła do intensywnych ćwiczeń, wielokrotnie wstając na swoje, coraz to silniejsze nogi. W trakcie jednej z takich prób stała już bez podpierania się skrzydłami 1.5 minuty. Nie na darmo mówi się, że trening czyni mistrza.

.. Obrazek Obrazek Obrazek
.
Awatar użytkownika
Grafika

Postautor: Grafika » 27 lip 2013, 20:05

43-dniowa Ana w swoim gnieździe, w cieniu parasola, dzielnie znosi ten skwar ... często pojona i spryskiwana wodą. Jej gniazdo z perspektywy kamerki wydaje się mniejsze od M1 i tak też jest. Jego średnica to ok. 110 cm, całkiem sporo jak na jednego rosnącego bociana. Gniazdo główne ma 130 cm.

.... Dzielna Ana posiada swojego "osobistego zaopatrzeniowca", kota Lalę, który dostarcza jej myszki. :)
..................................... Ciekawa jestem kiedy "pojawi się " pierwsza wypluwka.

................................................................ > Filmik <

.................... Obrazek
Awatar użytkownika
Grafika

Postautor: Zula » 29 lip 2013, 11:00

.
Dzisiaj około godziny dziewiątej zajrzałam do Klekusiowa i zobaczyłam bardzo aktywną Anę. Stała długo na wyprostowanych nóżkach i ćwiczyła coraz piękniej rosnące skrzydełka.
Po ćwiczeniach musiała trochę odpocząć, a potem jeszcze kilkakrotnie stawała na nóżkach i przemieszczała się po gnieździe, robiąc kilka kroków. Z każdym dniem widoczne są postępy w rozwoju Any, która w dniu dzisiejszym ma już 45 dni. :P

...Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Zula

Postautor: pisklak » 30 lip 2013, 16:00

.
....O godz.17:30 zajrzałam co słychać w Klekusiowie, zastałam Anę stojącą na wyprostowanych nogach i ćwiczącą intensywnie skrzydła, prezentując przy tym ich spore już rozmiary. Następnie zabrała się za poprawianie siana, po czym usiadła i zaczęła przekładać patyki na brzegu gniazda. Na końcu zajęła się swoim upierzeniem. Jest bardzo energiczna, nie traci czasu na leniuchowanie, stale udoskonala swoje umiejętności. :P

..........................Obrazek Obrazek
.
Awatar użytkownika
pisklak

PoprzedniaNastępna

Wróć do Bociany z Klekusiowa Sezony I - II - III - IV - V- VI- VII -VIII- IX - X