Do ok godz. 9.30 nie będzie przekazu z kamer ze względu na awarie nadajnika po wczorajszej burzy .wszystko co dzieje się w tej chwili w Klekusiowie będzie można obejrzeć w godz. wieczornych na FORUM .,a mamy w tej chwili 7 bocianów .Pięć szt. żerujacych na polu za oczkiem ,NOWA w gnieżdzie i MŁODZIUTKIEGO bocianka na wodospodzie pod gniazdem
przepraszam za utrudnienia -gospodarz